Prístrojové potápanie


Ako jediná potápačská báza spolupracujeme s viacerými školami. Aj preto vieme robiť rýchlo, lacnejšie a kvalitne. Záleží iba na tvojom výbere... 

Každá škola má svoje plusy aj mínusy. Inštruktori s ktorými spolupracujeme sú špičkovými odborníkmi a ich rukami už prešlo veľa potápačov. V minulosti bolo jazero Veľké Košariská doménou "veľkých čiernych potápačov". Príchodom nás, kamarátov ktorí stvorili Point40, sa situácia zmenila, či skôr upravila a najčistejšie jazero, ktoré sa nachádza iba 12km od Bratislavy už patrí všetkým potápačom. 

Viac ako 1500m zmapovaných tratí, max. hĺbka 40m a priemerná ročná viditeľnosť viac ako 6m nás radí k špičkovým európskym potápačským lokalitám. Prítomnosť kompresoru, kyslíku, možnosť miešania plynov, či kultúrne prostredie pre nastrojenie potápačov je u nás samozrejmosťou. Bezpečnosť to  nie je len uzatvorený a kontrolovaný areál, ale aj profesionálny kamerový systém so záznamom, aizácia systémov tak aby sa aj náhodný okolo idúci potápač vedel dostať do 5min ku kyslíku. Otázka nie je či sa nejakému potápačovi niečo prihodí, ale kedy sa niečo prihodí.